uks offensywa książenice - strona nieoficjalna

Wieści z obozu część pierwsza:)

• autor: offensywa, 2015-01-21 19:49

Dobry wieczór! Dzisiaj 2 dzień naszego zgrupowania w pięknej, malowniczej Suchej Beskidzkiej. Z samego rana zjedliśmy smaczne śniadanie po czym udaliśmy się na pierwszy trening na dużą i nowoczesną hale sportową. Ćwiczyliśmy na nim koordynacje ruchową połączono z techniką. Po nim wybraliśmy się na basen na którym to szaleliśmy w zabawach wodnych. Zmęczeni ale zadowoleni wróciliśmy do hotelu na obiad. Po nim chwila odpoczynku i trening część kolejna. Pomimo zmęczenia po kolejnych ćwiczeniach część grupy wybrała się z trenerem Marcinem na lodowisko gdzie szusowaliśmy na łyżwach. Pozostała część wróciła do naszej bazy. Następnie po zjedzonej kolacji urządziliśmy turniej w ping-ponga. A jutro wysiłku treningowego ciąg dalszy. Oczywiście o wszystkim będziemy na biężąco informować. A już teraz zapraszamy do naszej fotorelacji która znajduje sie w rozwinięciu wiadomości. Offensywa!!!

nowa-galeria-5992065.jpg nowa-galeria-5992066.jpg nowa-galeria-5992067.jpg

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Obóz Sucha Beskidzka cz.1
Ładowanie...